h

Aktie door claims tegen windmolens in onze gemeente!

11 mei 2021

Aktie door claims tegen windmolens in onze gemeente!

Foto: SP Woerden

‘Wind op zee, zonnepanelen op de daken’ is een citaat uit het verkiezingsprogramma van de SP De Bilt.

De SP De Bilt maakt zich ernstige zorgen over de toekomst van de aarde. In samenwerking met elkaar verduurzamen is meer dan nodig maar hoe doen we dat nou het beste?

De gemeente is van plan om tegen de wil van vele bewoners en directe omwonenden in, windturbines te plaatsen in onze groene gemeente. Draaien deze beoogde windmolens straks wel voor onze lokale energievoorziening?

De boer die zijn land beschikbaar stelt ontvangt maximaal € 38.000 per jaar voor windmolens op het land, maar wat ontvangt u als gedupeerde bewoner?

Naast dat het niet alleen de omgeving vervuilt in het groene karakteristieke beeld, kan het ook voor ernstige hinder en gezondheidsschade leiden.  De vraag is of de noodzaak zo groot is om de windmolens hier te plaatsen?

NEE !! Want het blijkt dat op zee de windmolens veel efficiënter werken en ook is de overlast daar minimaal. Zo kan het verduurzamen veel efficiënter en effectiever, bovendien dat doen we dan samen, en niet gedwongen.

Als u een claim wilt indienen en uzelf wilt informeren hoe te ageren tegen windturbine parken klik dan op deze link:

https://www.stichtingwindturbinemegaschadeclaim.nl/

https://www.stichtingwindturbinemegaschadeclaim.nl/civiele-procedure/

Heeft u vragen of opmerkingen bel of mail ons, wij helpen u graag!

#windopzee #verduurzamen #spdebilt #zonopdak

Reactie toevoegen

U bent hier