h

Kraam Vrijdagmarkt 16 Maart 2018

16 maart 2018

Kraam Vrijdagmarkt 16 Maart 2018

Foto: Marisca van der Burgh

Vrijdag 16 Maart was een frisse dag maar dat hield enkele diehards van onze afdeling niet tegen om onze afdelingskraam weer te bezetten op de Markt van de Planetenbaan. Op de foto een aantal van de groep wisselende kraambezetters.

Er werden, zo kort voor de verkiezingen weer vele gesprekjes gevoerd op de Markt met bezoekers en sommige marktkooplui waren ook in voor een gesprekje over de Sleepwet en de gemeenteraadsverkiezingen.

In het winkelcentrum Planetenbaan waren ook enkele winkeliers open voor het ontvangen van informatie. De apotheker wilde zelfs een stapeltje folders over de sleepwet op het wachtkamertafeltje.

Er was nog een hilarisch moment waarbij we samen met alle vertegenwoordigers van een aantal andere partijafdelingen op de foto gingen. Zo staan we op de foto met een aantal leden van de VVD, Bilts Belang en D66. Samen-Voor Elkaar!!!!  De foto's zullen zeker in diverse media verschijnen.

Reactie toevoegen

U bent hier