h

Aftrap zorgacties de Bilt met champagne!

11 september 2016

Aftrap zorgacties de Bilt met champagne!

Foto: Menno Boer

Zaterdag 10 september is SP de Bilt begonnen om het nationaal zorgfonds bekend te maken onder de bezoekers en standhouders op de braderie en oldtimermarkt in de Bilt. Het was een gezellige dag met veel belangstelling voor het zorgfonds. Ook leuk om met elkaar een praatje te maken en kennis te maken met andere standhouders. We nodigen alle leden uit om dit ook eens mee te maken! Kom eens langs tijdens de komende vrijdagmarkten!

In de middag kwam Trees van Antwerpen onze stand bezoeken met een grote fles champagne en versnaperingen. Zo wilde ze onze afdeling bedanken voor onze inspanningen haar te helpen om haar thuiszorg weer terug op orde te krijgen. De gemeente had die haar ontzegd wegens bezuinigingen. Zij en nog enkele anderen hebben zich hier tegen verweerd met hulp van een advocaat. De gemeente heeft in augustus een schikking met haar getroffen. Per 1 september heeft ze weer huishoudelijke hulp, waar zij, net zoals vele anderen niet buiten kan in onze gemeente.

Reactie toevoegen

U bent hier